Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní novinky

1. 9. 2012

Léto se nám pomalu chýlí ke konci a tak je čas na shrnutí událostí posledních měsíců......Léto jsme si celá rodinka užívali více méně válením, lehárem, koupáním, grilováním, popíjením s přáteli...... Drákula roste jako z vody, vlohově se zatím jeví velmi velmi nadějně, Foxík má zase o nějakou tu šedinu navíc a Gar.....ten se nijak nemění, jen mi přijde, že energie má ten magor víc a víc a na svoji nemocnou nohu totálně zapomněl......a to je dobře....

Aby jsme si připomněli výstavy, vydali jsme se s Foxem na jeho poslední výstavu a to na Klubovou výstavu do Zákup u České Lípy, kde Foxík ve třídě veteránů získal poslední známku V1 potřebnou k udělení titulu Veterán šampion ČR, takže mise byla úspěšně splněna. V závěrečkách nás stejně jako v Náměšti zaslouženě v boji o nejlepšího veterána porazila Bell Of Hope Bohdaneč :D Foxův poslední výstavní posudek zní....úžasně "dokonalé proporce, výborná kondice, typická hlava, dobré úhlení dolních končetin, výborná horní i dolní linie, výborný v pohybu"

 

391486_273216802782625_93761979_n.jpg

 

No a aby ani naše nejmladší nezahálela, přihlásila jsem ji na její první víceméně zvykací výstavu a to na Mezinárodní výstavu do Mladé Boleslavi. S Dragou jsem předvedení opravdu velmi pečlivě trénovala a tak mě velmi potěšila, že se v kruhu pohybovala velmi suverénně, v postoji vydržela stát naprosto nehybně a vysloužila si milý posudek "4 měsíční fena, temperamentní povahy, výborně předvedená, s předpokladem dobrých proporcí"

 

img_8982.jpg

Na tuto výstavu nás přijeli podpořit sourozenci Destiny a Dex Tajemství Karpat, rostou z nich pěkní psíci, jen tak dál

 

 

img_8974.jpg

No a léto uteklo, ani nevíme jak a už zase se blíží sezona tahů kachen a následně honů na drobnou, takže do konce prosince máme my i psiska o práci a zábavu postaráno :D

 

Jinak, máme krásné zprávy z chovatelské stanice Z Králova dvora, všechna Adinkofoxáčata jsou v nových domovech, ze kterých přicházejí samé kladné zprávy, polovina štěňat z vrhu šla k myslivcům, z čehož mám neskutečnou radost  a doufám, že o prckách uslyšíme a ještě lépe, někde je i uvidíme !

Aktualizovala jsem rovněž rubriku Fox - nevěsty, kde jsou jména všech našich mravenců.

No a je pomalu na čase, resp. už to dávno mělo být, aby i Draga měla svoji vlastní rubriku, budu se snažit......

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Paráda

(J+J Kamišovi Little Bull, 2. 9. 2012 1:31)

Jste šikulkové,gratulujeme! Vše funguje jak má,měli by vás ukazovat jako vzor jak se to má dělat a jak by to mělo vypadat !