Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co se děje...

31. 7. 2011

Tak, máme tady půlku léta, která se tváří spíše jako podzim, ale to nám vůbec nevadí, naopak, kluci si v tomto počasí lebedí.

Konečně máme termín Garovi operace, 16. 8. 2011 v 8.00 hodin ráno na něj myslete, zákrok bude trvat více než dvě hodiny a Gara si budeme moci vyzvednout až pozdě večer, doufám, že to zvládne v pohodě, větší strach ale mám z následné rekonvalescence a stále jen vymýšlím, jak ho udržíme v klidu, stále se mi to zdá nemožné......

Nového je také to, že kluci mají novou kamarádku, krásnou maďaří slečnu Cilku z Héku, která u nás se svými páníky byla párkrát potrénovat a využít naší ohrádky. Ohrádku si také vyzkoušela Ellie - Arwen Ariadnina nit a teda, klobouk dolů, šlo jí to moooc dobře.

A když už tady byla několikrát lištička, byla jsem zvědavá, jak se kluci po dvou letech budou na lišku tvářit. Fox se napoprvé za liškou do ohrádky nadšeně vrhl, hned jí čapl do mordy, ale po vteřině mu došlo, co že to vlastně drží a lišku pustil a jal se jí očuchávat, ale stačil další povel a už si to štrádoval přes příkop ke mě. No a Gar, ten opět předvedl svůj parádní aport, bylo mu jedno co nosí, hlavně, že nosí a předvedl, jak se má ohrádka za známku 4 dělat, jeho rychlost mě vždy pobaví a ostatní nevěřícně přihlížejí :-)

img_9105a.jpg

 A blíží se doba, kdy zveřejním plemeno a další podrobnosti o našem nastávajícím přírůstku do Beštovic smečky......:-)))) Už brzy.....

Další novinou je, že  jsem se rozhodla, že s Foxíkem již další zkoušky absolvovat nebudeme, Foxíkovi je 7 let, zkouškovat začal v době, kdy ostatní pejskové svoji pracovní kariéru končí a myslím, že si zašlouží odpočinek od mé buzerace :-) Je to kabrňák, supr pracant a společník a více po něm již nechci, vím, že co se práce týče, ve štychu mě nenechá a to nejen z toho důvodu, co jsem ho naučila, ale i vzhledem k jeho vlohám a lovecké chytrosti :-)